pansy-2173208_1920

Nasi nauczyciele też byli kiedyś dziećmi

W tym roku, w związku z pandemią, obchody Dnia Edukacji Narodowej miały kameralny charakter. Podziękowania za codzienny trud pracownikom Ośrodka złożyli uczniowie, wręczając kwiaty oraz własnoręcznie przygotowane drobne upominki. W stronę nauczycieli kierowano słowa wdzięczności za wytrwałość, entuzjazm oraz profesjonalizm, z jakimi realizują swoje powołanie zawodowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs polegający na rozpoznaniu ze zdjęcia z dzieciństwa wizerunku nauczyciela.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next