Zawód kucharza zawsze na czasie

W ostatnim czasie zawód kucharza przeżywa prawdziwy renesans. Profesjonalny kucharz to nie tylko fachowy rzemieślnik, ale wręcz artysta, który potrafi czarować smakiem. Gotowanie jest nie tylko modne, ale stało się sztuką kulinarną.

Wielu popularnych kucharzy zaczynało swoją karierę od kierunkowej edukacji. 
Nasza szkoła gwarantuje doskonałe przygotowanie w zakresie znajomości technik i podstawowych przepisów, jak również dań dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności niezbędne do pozytywnego zaliczenia egzaminu zawodowego.
W ramach dodatkowych szkoleń organizujemy warsztaty kulinarne, w trakcie których uczniowie przygotowują wyjątkowe potrawy pod kierunkiem znanych mistrzów sztuki kulinarnej.

Zawód kucharza to gwarancja pracy oraz dobrych zarobków, a w przyszłości szansa na zostanie nowym MasterChefem.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next