Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Zbuduj z nami swoją przyszłość!

Jeśli poważnie myślisz o swojej przyszłości zacznij od fundamentów – zdobądź kwalifikacje zawodowe rozpoczynając naukę w szkole branżowej na kierunku monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Przez 3 lata nauki wzniesiesz solidne mury swojej wiedzy scementowane umiejętnościami praktycznymi.  Następnie zadbaj o dobre wykończenie i przystąp do egzaminu zawodowego, który otworzy Ci drogę na rynek pracy.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód bardzo uniwersalny, dający kwalifikacje do wykonywania wielu prac budowlanych: tynkarskich, malarskich, tapeciarskich, glazurniczych i posadzkarskich. Ze względu na szeroki zakres uprawnień absolwenci tego kierunku są bardzo pożądanymi pracownikami, a osoby przedsiębiorcze mogą prowadzić własną firmę remontowo-budowlaną. Wyniki raportu „Barometr zawodów 2021” wskazują, że nadal brakuje specjalistów prac wykończeniowych w budownictwie.
W przypadku decyzji o podjęciu nauki na kierunku monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie na pewno sprawdzi się hasło: „Szkoła – Zawód – Praca”.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next