Fryzjer – zawód z wizją i pasją

Jak zacząć przygodę z fryzjerstwem ? Odpowiednie wykształcenie to podstawa dla zawodowego sukcesu. Rozpocznij więc naukę w szkole branżowej, gdzie wiedzę na temat technik fryzjerskich skutecznie połączysz z rozwijaniem kreatywności niezbędnej w tym zawodzie. Podczas praktycznej nauki opanujesz umiejętności strzyżenia i układania fryzur, farbowania oraz stosowania zabiegów pielęgnacyjnych.

Dobry fryzjer to nie tylko stylista włosów, ale również doradca, który wie najlepiej, jaka fryzura będzie odpowiednia dla danej osoby. Fryzjer nie tylko dba o wygląd klienta, ale również wysłucha, zrozumie i … trochę poplotkuje.

Praca w charakterze fryzjera daje duże szanse na znalezienie pewnej i dobrze płatnej pracy, ponieważ zapotrzebowanie na usługi fryzjerskie stale wzrasta. Fryzjerstwo to dynamicznie rozwijająca się branża, która nieprzerwanie znajduje się wśród najbardziej uznanych zawodów rzemieślniczych.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next