Kariera w hotelarstwie w zasięgu ręki !

Hotelarstwo jest obecnie dziedziną intensywnie rozwijającą się i nie trudno znaleźć pracę w tym zawodzie. Miejsca pracy czekają  zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach oraz regionach atrakcyjnych turystycznie.

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej to zawód polegający na organizowaniu i zapewnieniu zakwaterowania, wyżywienia i usług z tym związanych na odpowiednim poziomie. Dobry hotelarz kieruje się zasadą gościnności, stawiając gościa na pierwszym miejscu, niezależnie od standardu i rodzaju obiektu noclegowego czy zakresu usług. W tym zawodzie z pewnością odnajdzie się każdy, kto lubi kontakt z innymi ludźmi, jest życzliwy oraz otwarty na nowe wyzwania.

Uczniowie szkoły branżowej na kierunku pracownik pomocniczy obsługi hotelowej kierują się dewizą: ,,Hotele mogą być tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują”.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next