Mechanik pojazdów samochodowych – co warto wiedzieć?

Jeżeli samochody to Twoja pasja, masz uzdolnienia techniczne oraz interesujesz się motoryzacją, to warto pomyśleć o zawodzie mechanika pojazdów samochodowych. Uczniowie kształcący się w tym kierunku staną się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów, a także diagnostyki samochodowej. Ponadto mają możliwość ukończenia kursu uprawniającego do przystąpienia do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B.

Rozwijający się rynek motoryzacyjny sprawia, że aktualnie zapotrzebowanie na mechaników pojazdów samochodowych jest bardzo duże.  Po ukończeniu szkoły masz realną możliwość szybkiego zatrudnienia, szansę na dobre zarobki i rozwój zawodowy, a przede wszystkim satysfakcję z wykonywanej pracy.

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next