Spartakiada Korczakowska

Po raz piąty odbyła się Spartakiada Korczakowska „Sportowy Zawrót Głowy” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia pana Radosława Witkowskiego. Wydarzenie organizowane jest przez Ośrodek we współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Dzieci i Osób z Niepełnosprawnością „Korczak i My”. Głównym celem imprezy jest integracja, ale też prezentacja możliwości sportowych uczniów szkolnictwa specjalnego oraz uczniów szkół ogólnodostępnych.

http://radioplus.com.pl/sport/63456-spartakiada-w-duchu-rywalizacji-i-zabawy

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next