Akademia pszczelarska

Dodaj tytułAkademia pszczelarska

W dniu 30 maja 2023 roku o godzinie 10.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Radomiu finalizowany będzie projekt „Akademii Pszczelarskiej”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Dyrektor Lasów Państwowych w Radomiu. Zajęcia zorganizowane w ramach Akademii, połączone z konkursami i warsztatami praktycznymi, przewidziane są dla uczniów z niepełnosprawnościami w wieku 11-15 lat.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez formularz rejestracyjny
pod linkiem: https://forms.gle/vNuwLJU3XcvVZih76

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Akademia-pszczelarska-724x1024.jpg

Nasze terapie

Metoda Tomatisa
znacząco poprawia zdolności motoryczne, emocjonalne i poznawcze za pomocą odpowiednio dobranych i przefiltrowanych dźwięków
Zobacz
EEG Biofeedback
skuteczna, bezpieczna i przyjemna metoda terapeutyczna usprawniająca pracę mózgu. Poprawia pamięć, koncentrację i samoocenę
Zobacz
Boccia
jest dyscypliną paraolimpijską, która posiada wybitne walory sportowo-rehabilitacyjne. Gra uczy tolerancji i szacunku do przeciwnika oraz walki ze swoimi słabościami.
Zobacz
Rehabilitacja
ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod dostosowanych do potrzeb ucznia. Pracujemy nad prawidłową postawą, wzmocnieniem osłabionych mięśni oraz poprawą koordynacji i równowagi.
Zobacz
Previous
Next